مجموعه علمی آموزشی جان و خرد

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد.

تاریخچه مجموعه علمی آموزشی جان و خرد

این مجموعه از سال ۱۳۹۴ با انتشار کتاب عکس پرتره آموزگاران و استادان برجسته کشور توسط استاد ابوالفتح یوسفی کلید خورد و با تاسیس خانه کنکور جان و خرد در مشهد ، تهران ، قزوین و ... شروع به کار کرد.
در این مدت با همکاری صمیمانه اساتید خردمند و توانمند این کشور در مشهد و تهران و سایر شهرها به شکوفایی و بالندگی علمی و آموزشی فرزندان این مرز و بوم همت گماشتیم که نتیجه آن تلاش ها، رتبه شدن تعداد زیادی از دانش آموزان عزیز و ورود تعداد زیادی از دانش آموزان در رشته های عالی دانشگاه های معتبر کشوردر این سال ها می باشد.
در طی این مدت با گسترش این مجموعه بخش های مختلفی به آن اضافه گردید تا این مرکز به یک هلدینگ بزرگ علمی آموزشی تبدیل شود. از جمله راه اندازی دپارتمان مشاوره تحصیلی و روانشناختی که زیر نظر بهترین مشاوران تحصیلی فعالیت می کند و آموزشگاه علمی آزاد دخترانه و پسرانه جان و خرد که با تاسیس آن در سال ۹۶ اقدام به برکزاری کلاس های کنکور سراسری شد.در همین سال مجموعه اقدام به برگزاری آزمون های سنجش تحصیلی کشوری هفت خان کرد.امسال با توجه به شرایط به وجود آمده کلاس ها و آزمون های آنلاین نیز اضافه شد.

( #بربال سیمرغ )

طرح مطالعاتي مجازي کنکور 1401
#جانوخرد
بر بال سيمرغ بر فراز آسمان كنكور
از رقبا پيشي بگيريد
اين طرح شامل ٣ بسته متفاوت براي دانش آموزان مدارس خاص برگزار خواهد شد.
 پَرِطلايي- پَرِ نقره اي- پَرِ برنزي
تا كنكور با كلاس هاي آنلاين و آفلاين ، آزمون هاي آنلاين و مشاوره و برنامه ريزي تحصيلي دقيق همراهتان هستيم
زيرنظر مستقيم استاد #ابوالفتح_يوسفي
وكيل آباد ٢٩-نبش آموزش١
٣٨٦٦٢٢٠٧
ثبت نام تلگرامي
٠٩٣٥٩٣٥٠٠٨٦
به محض ثبت نام با شما از طريق يار پنددان هماهنگي هاي لازم براي ورود به طرح هماهنگ خواهد شد.
#جانوخرد